Informacje o produkcie

Apap C Plus 10 tabl. mus.

  • Apap C Plus
  • Skład:
  • Paracetamol 500 mg,
  • Kwas askorbowy 300 mg.
  • Działanie:
  • Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Witamina C uzupełnia zwiększone zapotrzebowanie na kwas askorbowy, występujące w czasie przeziębienia lub grypy.
  • Wskazania:...
Apap C Plus 10 tabl. mus.
Kod produktu: BLOZ7-3000925
status_icon
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
12.00 / 1opakowanie
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki. Sprawdź dostępność
PEŁEN OPIS
Apap C Plus

Skład:
Paracetamol 500 mg,
Kwas askorbowy 300 mg.

Działanie:
Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Witamina C uzupełnia zwiększone zapotrzebowanie na kwas askorbowy, występujące w czasie przeziębienia lub grypy.

Wskazania:
Apap C Plus wskazany jest w krótkotrwałym leczeniu objawów występujących w przebiegu przeziębienia lub grypy, takich jak: gorączka, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i bóle kostnostawowe.

Dawkowanie:
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
Jednorazowo 1 tabletkę. Przyjmować co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 3 tabletki na dobę. Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w ˝ szklanki wody.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wrodzony niedobór G-6-PD. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Choroba alkoholowa. Fenyloketonuria (preparat zawiera aspartam). Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Stosowanie zydowudyny. Dzieci poniżej 12 r.ż.

Interakcje:
Paracetamol nasila działanie doustnych leków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Stosowany z inhibitorami MAO może wywołać stany pobudzenia i wysoką gorączkę (należy zachować co najmniej 14-dniową przerwę). Równoczesne stosowanie z lekami przeciwpadaczkowymi, nasennymi, rifampicyną oraz alkoholem zwiększa ryzyko uszkodzenia wątroby. Metoklopramid przyspiesza, a propantelina opóźnia wchłanianie paracetamolu z przewodu pokarmowego. Równoczesne stosowanie z zydowudyną może nasilać toksyczne działanie zydowudyny na szpik kostny. Nie stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol. Kwas askorbowy zwiększa wchłanianie glinu i żelaza.

 

Chcesz zamówić większą ilość niż jest obecnie dostępna?

Zadzwoń 664 113 257!

 


Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 


Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w zakładce "Polityka prywatności" Punkt 5.
Zamknij
pixel