Informacje o produkcie

Ibufen Dla Dzieci Forte o smaku truskawkowym 100 ml

  • Ibufen dla Dzieci FORTE
  • (Ibuprofenum) 200 mg/ 5 ml, zawiesina doustna.
  • Działanie:
  • - przeciwgorączkowe,
  • - przeciwbólowe,
  • - przeciwzapalne.
  • Wskazania:
  • - Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych).
  • - Bóle różnego pochodzenia o na...
Ibufen Dla Dzieci  Forte o smaku truskawkowym 100 ml
Kod produktu: BLOZ7-6488761
status_icon
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
18.07 / 1opakowanie
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki. Sprawdź dostępność
PEŁEN OPIS
Ibufen dla Dzieci FORTE
(Ibuprofenum) 200 mg/ 5 ml, zawiesina doustna.

Działanie:
- przeciwgorączkowe,
- przeciwbólowe,
- przeciwzapalne.

Wskazania:
- Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych).
- Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (także bóle uszu wystepujące w stanach zapalnych ucha środkowego).

Przeciwskazania:
Produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów:
- z nadwrażliwością na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ),
- u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej,
- z chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy czynną lub w wywiadzie, perforacją lub krwawieniem, również tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ,
- z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca,
- przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym ihnibitory COX-2,
- u pacjentów, z krwawieniem z naczyń mózgowych lub z innym czynnym krwawieniem,
- u pacjentów ze skazą krwotoczną lub z niewyjaśnionymi zaburzeniami układu krwiotwórczego,
- u pacjentów z ciężkim odwodnieniem (wywołanym wymiotami, biegunką lub niewystarczającym spożyciem płynów,
w III trymestrze ciąży.

Produkt leczniczy jest przeciwskazany u dzieci ważących poniżej 10 kg (do 1 roku życia), ponieważ dawka produktu leczniczego jest nieodpowiednia ze względu na większą zawartość ibuprofenu.

Butelka zawierająca 100 ml zawiesiny oraz miarka-nasadka w tekturowym pudełku.
Parametry techniczne:
Rodzaj:
Suplement diety

 

Chcesz zamówić większą ilość niż jest obecnie dostępna?

Zadzwoń 664 113 257!

 


Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 


Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w zakładce "Polityka prywatności" Punkt 5.
Zamknij
pixel